![](https://peloponnisostv.gr/wp-content/uploads/2021/04/mitsotakis-1010-2.jpg)
Τα συγχαρητήριά του στον Λευτέρη Πετρούνια για την κατάκτηση του 5ου χρυσού μεταλλίου στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ενόργανης Γυμναστικής στη Βασιλεία, έστειλε μέσω του λογαριασμού του στο twitter ο Κυριάκος Μητσοτάκης.
“Τεράστια διάκριση για τον ελληνικό αθλητισμό, από έναν πραγματικά μεγάλο αθλητή και άνθρωπο. Θερμά συγχαρητήρια Λευτέρη, μας κάνεις περήφανους”, αναφέρει ο πρωθυπουργός.
More Stories
Ο Νάσος Ηλιόπουλος και η Νάντια Κουλουμπή της Νέας Αριστεράς στην Τρίπολη
Τον Μανώλη Μάκαρη στηρίζει για υποψήφιο Περιφερειάρχη Πελοποννήσου ο ΣΥΡΙΖΑ
Υψηλοί στόχοι για μια Περιφέρεια πρότυπο από τον Δημήτρη Πτωχό (video)