![](https://peloponnisostv.gr/wp-content/uploads/2021/04/IMG_20210423_123237.jpg)
Κάλεσμα από το διοικητή του Νοσοκομείου Γρ. Καρπούζη προς τους ιδιώτες γιατρούς να στελεχώσουν τις εμβολιαστικές γραμμές ώστε να συνεχίσει σε γοργούς ρυθμούς ο εμβολιασμός, ενώ παράλληλα ευχαρίστησε τους γιατρούς του οργανισμού για την αυταπάρνηση που δείχνουν.
Από τη μεριά του ο πρόεδρος του Ιατρικού συλλόγου κ. Μέλλος έδωσε στοιχεία για την πορεία του εμβολιασμού και την ανταπόκριση των γιατρών στο κάλεσμα.
More Stories
Κιάτο: Μόλις είδε τους αστυνομικούς πέταξε στο έδαφος μικροποσότητα κάνναβης
Σοκαριστικό τροχαίο στην Κορινθία: Αυτοκίνητο έπεσε σε γκρεμό 25 μέτρων – Ανασύρθηκε χωρίς τις αισθήσεις του ο οδηγός (φωτο)
Συνοδικός Εσπερινός στην Κόρινθo προς τιμήν του Πολιούχου Αποστόλου Πάυλου (video-φώτο)