![](https://peloponnisostv.gr/wp-content/uploads/2021/04/party-1024x527-1.jpg)
Εκατοντάδες άτομα συγκεντρωμένα στο Επαρχείο και στην κεντρική πλατεία, έλαβαν μέρος σε ένα «αυτοσχέδιο» κορωνο-γλέντι με live μουσική, χορούς και ποτά στο χέρι.
Μάλιστα αρκετοί δεν φορούσαν μάσκα, ενώ φυσικά δεν υπήρχαν και οι απαιτούμενες αποστάσεις μεταξύ τους. Σίγουρα το αίμα των νέων … βράζει και υπάρχει μία ψυχολογική φόρτιση λόγω της καραντίνας που έχει επιβληθεί, αλλά παρόμοιες εικόνες δεν πρέπει να υπάρχουν.
Δείτε φωτογραφίες και βίντεο:
![](https://www.patrisnews.com/wp-content/uploads/2021/04/koronoparti.jpg)
![](https://www.patrisnews.com/wp-content/uploads/2021/04/%CF%80%CE%B1%CF%81%CF%84%CF%852.jpg)
More Stories
Εικόνες καταστροφής στο κοιμητήριο της Γαστούνης – Ανεμοστρόβιλος «σάρωσε» τα πάντα
Πύργος: ΙΧ «βούτηξε» σε αρδευτικό κανάλι – Βγήκε κολυμπώντας η οδηγός (video)
Ολιγόωρος νυκτερινός αποκλεισμός της κατεύθυνσης προς Πύργο, στον Ανισόπεδο Κόμβο Πατρών-Κ, της Περιμετρικής Πατρών στα Μποζαΐτικα