![](https://peloponnisostv.gr/wp-content/uploads/2021/04/IMG_1017.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η δράση των Βιβλιοθηκών του Φουγάρου για την Παγκόσμια Ημέρα του Βιβλίου 2021.
Σε συνεργασία με την Ένωση Συγγραφέων και Λογοτεχνών Αργολίδας, συγγραφείς του τόπους μας απήγγειλαν ποιήματα και διάβασαν αποσπάσματα από τους αγαπημένους τους ποιητές και λογοτέχνες.
More Stories
“ΧΟΗΦΟΡΟΙ” του Αισχύλου: H νέα παραγωγή του Θεατρικού Ομίλου Ερμιονίδας
Πυρκαγιά σε χώρο μηχανουργείου στο Λυγουριό Αργολίδας
Μαλτέζος: Σε τραγική οικονομική κατάσταση ο Δήμος Άργους-Μυκηνών – Καμπόσος: Να σταματήσουν την συκοφάντηση και να μην αναζητούν άλλοθι που δε θα γίνουν έργα