![](https://peloponnisostv.gr/wp-content/uploads/2021/05/dianomi-trofimon-loutraki-1.jpg)
Ο Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγίων Θεοδώρων, σε συνεργασία με το περιφερειακό Τμήμα Λουτρακίου του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού, διένειμε τρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης σε οικογένειες.
Σε ανάρτηση σε κοινωνικό μέσο δικτύωσης αναφέρει:
Σε συνεργασία με τον Ελληνικό Ερυθρό Σταυρό περιφερειακό Τμήμα Λουτρακίου, ο Δήμος Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγίων Θεοδώρων διένειμε τρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης σε άπορες και ευάλωτες οικογένειες που τα έχουν πραγματικά ανάγκη.
Σεβόμενοι τις αρχές του κινήματος και την ανθρώπινη αξιοπρέπεια τις Άγιες μέρες του Πάσχα, ευχαριστούμε θερμά τον Πρόεδρο του Περιφερειακού Τμήματος Ε.Ε.Σ. Λουτρακίου κ. Πέτρο Οικονόμου για τη σημαντική πράξη αλληλεγγύης και αγάπης.
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2021/05/dianomi-trofimon-loutraki-1.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2021/05/dianomi-trofimon-loutraki-2.jpg)
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2021/05/dianomi-trofimon-loutraki-3.jpg)
More Stories
Κιάτο: Μόλις είδε τους αστυνομικούς πέταξε στο έδαφος μικροποσότητα κάνναβης
Σοκαριστικό τροχαίο στην Κορινθία: Αυτοκίνητο έπεσε σε γκρεμό 25 μέτρων – Ανασύρθηκε χωρίς τις αισθήσεις του ο οδηγός (φωτο)
Συνοδικός Εσπερινός στην Κόρινθo προς τιμήν του Πολιούχου Αποστόλου Πάυλου (video-φώτο)