![](https://peloponnisostv.gr/wp-content/uploads/2021/05/syllogos-amea-argolidas-2052021-2.jpg)
Με την ευκαιρία των ημερών, ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Αργολίδας Γιάννης Μαλτέζος και ο Αντιπεριφερειάρχης Πρόνοιας Δημήτρης Σχοινοχωρίτης επισκέφθηκαν μέλη του Συλλόγου ατόμων με αναπηρία Ν. Αργολίδας, αντάλλαξαν ευχές και προσέφεραν δώρα για τα παιδιά του Συλλόγου.
More Stories
“ΧΟΗΦΟΡΟΙ” του Αισχύλου: H νέα παραγωγή του Θεατρικού Ομίλου Ερμιονίδας
Πυρκαγιά σε χώρο μηχανουργείου στο Λυγουριό Αργολίδας
Μαλτέζος: Σε τραγική οικονομική κατάσταση ο Δήμος Άργους-Μυκηνών – Καμπόσος: Να σταματήσουν την συκοφάντηση και να μην αναζητούν άλλοθι που δε θα γίνουν έργα