![](https://peloponnisostv.gr/wp-content/uploads/2021/05/FGHB-1024x767.jpg)
Εργασίες καθαρισμού των αγροτικών δρόμων πραγματοποιούνται στην Τοπική Κοινότητα Ιρίων από μηχανήματα του Δήμου μας με στόχο την διευκόλυνση αλλά και την ασφαλή διέλευση των αγροτών και γενικότερα των κατοίκων της περιοχής. |
Οι εργασίες θα συνεχιστούν και τις επόμενες ημέρες ώστε όλοι οι δρόμοι να είναι καθαροί από κάθε φύσεως αντικείμενα που εμπόδιζαν αυτοκίνητα και μηχανήματα να τους χρησιμοποιήσουν.
Σε όλες τις Τοπικές Κοινότητες ο Δήμος Ναυπλιέων πραγματοποιεί παρεμβάσεις για την καλύτερη εξυπηρέτηση των πολιτών.
More Stories
“ΧΟΗΦΟΡΟΙ” του Αισχύλου: H νέα παραγωγή του Θεατρικού Ομίλου Ερμιονίδας
Πυρκαγιά σε χώρο μηχανουργείου στο Λυγουριό Αργολίδας
Μαλτέζος: Σε τραγική οικονομική κατάσταση ο Δήμος Άργους-Μυκηνών – Καμπόσος: Να σταματήσουν την συκοφάντηση και να μην αναζητούν άλλοθι που δε θα γίνουν έργα