![](https://peloponnisostv.gr/wp-content/uploads/2021/05/dfthdf-1024x571.jpg)
Ο “Αθλητικός Όμιλος Μέρμπακα” διοργανώνει καλοκαιρινά εκπαιδευτικά σεμινάρια τοξοβολίας κάθε Δευτέρα και Τετάρτη για να γνωρίσετε το άθλημα της τοξοβολίας.
Τα σεμινάρια θα πραγματοποιούνται υπό την επίβλεψη και καθοδήγηση των εκπαιδευτών του συλλόγου Χρήστου Κούτρα και Μαρίνας Πίκου (προπονητές ΓΓΑ) τηρουμένων αυστηρά όλων των υγειονομικών πρωτοκόλλων.
Αυστηρά ολιγομελή τμήματα.
Δηλώστε εγκαίρως την συμμετοχή σας
Από το ΔΣ
More Stories
“ΧΟΗΦΟΡΟΙ” του Αισχύλου: H νέα παραγωγή του Θεατρικού Ομίλου Ερμιονίδας
Πραγματοποιήθηκε η τελετή ονοματοδοσίας του Δημ. Κολυμβητηρίου Λουτρακίου (video-εικόνες)
Πρόγραμμα πρόληψης γυναικών Ρομά σε συνεργασία με την Περιφέρεια Πελοποννήσου