![](https://peloponnisostv.gr/wp-content/uploads/2021/05/IMG_20210531_185033-1024x985.jpg)
Πορεία διαμαρτυρίας στους δρόμους της Κορίνθου πραγματοποίησαν σήμερα περίπου 50 νεαροί με φυλλάδια και σύνθημα, “ΟΧΙ στον βωξίτη και τις ανεμογεννήτριες στα Γεράνεια Όρη” διαμαρτυρόμενοι για τις πρόσφατες πυρκαγιές στα Γεράνεια και για το ενδεχόμενο δημιουργίας ορυχείων Βωξίτη και εγκατάστασης ανεμογεννητριών στα Γεράνεια Όρη.
More Stories
Κιάτο: Μόλις είδε τους αστυνομικούς πέταξε στο έδαφος μικροποσότητα κάνναβης
Σοκαριστικό τροχαίο στην Κορινθία: Αυτοκίνητο έπεσε σε γκρεμό 25 μέτρων – Ανασύρθηκε χωρίς τις αισθήσεις του ο οδηγός (φωτο)
Συνοδικός Εσπερινός στην Κόρινθo προς τιμήν του Πολιούχου Αποστόλου Πάυλου (video-φώτο)