![](https://peloponnisostv.gr/wp-content/uploads/2021/06/ΑΜΦΙΒΙΟ-3.jpg)
Τοποθετήθηκε σήμερα το πρωί στην κεντρική παραλία της Κορίνθου «Καλάμια» υποδομή πρόσβασης στην θάλασσα για τους συνανθρώπους μας με κινητικά προβλήματα. Το αμφίβιο αμαξίδιο βρίσκεται στην συμβολή της Μεγάλου Αλεξάνδρου με την οδό Θέμιδος. «Αναβαθμίζουμε τις παραλίες μας, βελτιώνουμε συνεχώς τις υποδομές, κάνουμε πράξη την φράση του Δημάρχου Βασίλη Νανόπουλου “Δήμος για όλους” ανέφερε χαρακτηριστικά ο Αντιδήμαρχος Τουρισμού Τιμολέων Πιέτρης.
More Stories
Κιάτο: Μόλις είδε τους αστυνομικούς πέταξε στο έδαφος μικροποσότητα κάνναβης
Σοκαριστικό τροχαίο στην Κορινθία: Αυτοκίνητο έπεσε σε γκρεμό 25 μέτρων – Ανασύρθηκε χωρίς τις αισθήσεις του ο οδηγός (φωτο)
Συνοδικός Εσπερινός στην Κόρινθo προς τιμήν του Πολιούχου Αποστόλου Πάυλου (video-φώτο)