![](https://peloponnisostv.gr/wp-content/uploads/2021/06/Λαμπρόπουλος-1.jpg)
Ο προγραμματισμός των εκδηλώσεων διαλόγου με τους πολίτες, όσον αφορά στο μέλλον της Ευρώπης, ήταν το αντικείμενο τηλεδιάσκεψη υπό τον αναπληρωτή Υπουργό Εξωτερικών, Μιλτιάδη Βαρβιτσιώτη.
Συμμετείχε σ’ αυτή, ο αντιπεριφερειάρχης Αρκαδίας, Χρήστος Λαμπρόπουλος, εκπροσωπώντας την Περιφέρεια της Πελοποννήσου. Στην παρέμβασή του τόνισε, ιδιαίτερα, τα θέματα της περιβαλλοντικής και της κλιματικής αλλαγής, καθώς και αυτά που έχουν να κάνουν με τη δίκαιη μετάβαση.
More Stories
“ΧΟΗΦΟΡΟΙ” του Αισχύλου: H νέα παραγωγή του Θεατρικού Ομίλου Ερμιονίδας
Πραγματοποιήθηκε η τελετή ονοματοδοσίας του Δημ. Κολυμβητηρίου Λουτρακίου (video-εικόνες)
Πρόγραμμα πρόληψης γυναικών Ρομά σε συνεργασία με την Περιφέρεια Πελοποννήσου