Συνελήφθη, χθες (4.7.2021) το πρωί, σε τοπική κοινότητα του Δήμου Άργους–Μυκηνών Αργολίδας, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφαλείας Ναυπλίου και με τη συνδρομή αστυνομικών σκύλων ανωτέρω Υπηρεσίας, 37χρονος ημεδαπός, γιατί στην κατοχή του βρέθηκαν και κατασχέθηκαν, ποσότητα κάνναβης, βάρους -105- γραμμαρίων και σπόροι κάνναβης. |
Συνελήφθησαν, χθες (4.7.2021) το πρωί, στο Ναύπλιο Αργολίδας, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφαλείας Ναυπλίου, δύο (2) ημεδαποί, 47χρονη και 42χρονος, γιατί λίγο νωρίτερα αφαίρεσαν, από δύο καταστήματα ειδών λαϊκής τέχνης, αντικείμενα, τα οποία βρέθηκαν και αποδόθηκαν στους ιδιοκτήτες τους. Προανάκριση διενεργεί το Τμήμα Ασφάλειας Ναυπλίου. |
More Stories
Κιάτο: Μόλις είδε τους αστυνομικούς πέταξε στο έδαφος μικροποσότητα κάνναβης
Σοκαριστικό τροχαίο στην Κορινθία: Αυτοκίνητο έπεσε σε γκρεμό 25 μέτρων – Ανασύρθηκε χωρίς τις αισθήσεις του ο οδηγός (φωτο)
“ΧΟΗΦΟΡΟΙ” του Αισχύλου: H νέα παραγωγή του Θεατρικού Ομίλου Ερμιονίδας