![](https://peloponnisostv.gr/wp-content/uploads/2021/08/rytr-1024x1127.jpg)
Το Επιμελητήριο Αρκαδίας, σε συνεργασία με την Πυροσβεστική Υπηρεσία του Νομού Αρκαδίας, την Αστυνομία Μεγαλόπολης, την Πολιτική Προστασία των Δήμων Μεγαλόπολης και Γορτυνίας, προσφέρει νερά και ξηρά τροφή στα σώματα ασφαλείας και στις ομάδες Εθελοντών και σε όσους στέκονται με αυταπάρνηση στην πρώτη γραμμή της μάχης.
Μήνυμα Διοίκησης Επιμελητηρίου Αρκαδίας
«Ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας τις δυνάμεις κατάσβεσης, τα σώματα ασφαλείας, την Πολιτική Προστασία των Δήμων Μεγαλόπολης και Γορτυνίας και τους εθελοντές, για την τεράστια συμβολή τους στη διαχείριση της πυρκαγιάς. Η συνδρομή μας είναι ελάχιστη μπροστά στις υπεράνθρωπες προσπάθειες που καταβάλλετε για την καλύτερη ποιότητα ζωής όλων μας».
More Stories
“ΧΟΗΦΟΡΟΙ” του Αισχύλου: H νέα παραγωγή του Θεατρικού Ομίλου Ερμιονίδας
Πραγματοποιήθηκε η τελετή ονοματοδοσίας του Δημ. Κολυμβητηρίου Λουτρακίου (video-εικόνες)
Πρόγραμμα πρόληψης γυναικών Ρομά σε συνεργασία με την Περιφέρεια Πελοποννήσου