![](https://peloponnisostv.gr/wp-content/uploads/2021/12/emporikor-264416215_1234006133774421_8095466844979397431_n.jpg)
Χαιρετισμό απηύθυνε ο αντιπεριφερειάρχης Κορινθίας Τάσος Γκιολής στη συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου της Ομοσπονδίας Εμπορίου και Επιχειρηματικότητας Πελοποννήσου, Νοτιοδυτικής Ελλάδος Ζακύνθου, Κεφαλληνίας και Ιθάκης, η οποία φιλοξενήθηκε στο Συνεδριακό Κέντρο Αποστόλου Παύλου της Π.Ε. Κορινθίας, το περασμένο Σαββατοκύριακο 4 και 5 Δεκεμβρίου.
Στην διάρκεια των εργασιών της πρώτης ημέρας συζητήθηκαν μείζονος σημασίας θέματα που αφορούν τους Εμπορικούς Συλλόγους της Κορινθίας, ενώ την δεύτερη ημέρα συζητήθηκαν θέματα της Ομοσπονδίας.
Την διοργάνωση είχε αναλάβει ο Σύλλογος Επαγγελματιών Αρχαίας Κορίνθου “Τριήρης” και στη συνεδρίαση παρέστησαν, μεταξύ άλλων, εκπρόσωποι των τοπικών Αρχών καθώς και μέλη των Εμπορικών Συλλόγων της Κορινθίας.
![Συνεδρίαση στην Κορινθία του Δ.Σ. της Ομοσπονδίας Εμπορίου και Επιχειρηματικότητας Πελοποννήσου, Νοτιοδυτικής Ελλάδος Ζακύνθου, Κεφαλληνίας και Ιθάκης](https://www.ppel.gov.gr/wp-content/uploads/2021/12/emporikor-263961946_1542607586104136_1773322165897621787_n.jpg)
![Συνεδρίαση στην Κορινθία του Δ.Σ. της Ομοσπονδίας Εμπορίου και Επιχειρηματικότητας Πελοποννήσου, Νοτιοδυτικής Ελλάδος Ζακύνθου, Κεφαλληνίας και Ιθάκης](https://www.ppel.gov.gr/wp-content/uploads/2021/12/emporikor-263445828_1373770663076651_1977582970209238316_n.jpg)
More Stories
Κιάτο: Μόλις είδε τους αστυνομικούς πέταξε στο έδαφος μικροποσότητα κάνναβης
Σοκαριστικό τροχαίο στην Κορινθία: Αυτοκίνητο έπεσε σε γκρεμό 25 μέτρων – Ανασύρθηκε χωρίς τις αισθήσεις του ο οδηγός (φωτο)
Συνοδικός Εσπερινός στην Κόρινθo προς τιμήν του Πολιούχου Αποστόλου Πάυλου (video-φώτο)