![](https://peloponnisostv.gr/wp-content/uploads/2023/01/324785636_2280095368819318_370223966273308674_n-1024x461.jpg)
Σε σύντομο χρόνο από την υπογραφή της σύμβασης για την υλοποίηση του έργου «Προμήθεια και τοποθέτηση εξοπλισμού και δαπέδων για την πιστοποίηση της παιδικής χαράς και την αναβάθμιση του γηπέδου ποδοσφαίρου 5Χ5 στην Κοινότητα Μικρομάνης», ολοκληρώνονται οι σχετικές εργασίες.
![324492432 704042164466884 7514905129783736617 n](https://www.kalamata.gr/images/arthra/2023/01/09-24102/324492432_704042164466884_7514905129783736617_n.jpg)
Ήδη έχει ολοκληρωθεί η αναβάθμιση του γηπέδου 5Χ5, ενώ σε εξέλιξη είναι οι εργασίες για τη νέα πιστοποιημένη παιδική χαρά στην Κοινότητα Μικρομάνης.
![324791309 883067686167236 5397800713719810589 n](https://www.kalamata.gr/images/arthra/2023/01/09-24102/324791309_883067686167236_5397800713719810589_n.jpg)
Πρόκειται για την υλοποίηση μιας ακόμα δέσμευσης του Δήμαρχου Θανάση Βασιλόπουλου που αφορά κυρίως τις νέες και τους νέους. Με τις εν λόγω παρεμβάσεις ικανοποιούνται και σχετικά αιτήματα της Κοινότητας Μικρομάνης.
More Stories
“ΧΟΗΦΟΡΟΙ” του Αισχύλου: H νέα παραγωγή του Θεατρικού Ομίλου Ερμιονίδας
Πραγματοποιήθηκε η τελετή ονοματοδοσίας του Δημ. Κολυμβητηρίου Λουτρακίου (video-εικόνες)
Πρόγραμμα πρόληψης γυναικών Ρομά σε συνεργασία με την Περιφέρεια Πελοποννήσου