![](https://peloponnisostv.gr/wp-content/uploads/2023/03/dzsgfsd.jpg)
Συνελήφθησαν, χθες (9.3.2023) το απόγευμα, σε τοπική κοινότητα του Δήμου Ναυπλιέων Αργολίδας, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Ναυπλίου, δύο ημεδαποί, ηλικίας 34 και 41 ετών, αντίστοιχα.
Οι συλληφθέντες κατελήφθησαν να έχουν στην κατοχή τους και να χρησιμοποιούν -2- φορητούς ηλεκτρονικούς ανιχνευτή μετάλλων, χωρίς την απαιτούμενη άδεια.
More Stories
Κιάτο: Μόλις είδε τους αστυνομικούς πέταξε στο έδαφος μικροποσότητα κάνναβης
Σοκαριστικό τροχαίο στην Κορινθία: Αυτοκίνητο έπεσε σε γκρεμό 25 μέτρων – Ανασύρθηκε χωρίς τις αισθήσεις του ο οδηγός (φωτο)
“ΧΟΗΦΟΡΟΙ” του Αισχύλου: H νέα παραγωγή του Θεατρικού Ομίλου Ερμιονίδας