![](https://peloponnisostv.gr/wp-content/uploads/2023/05/DSC_0576-850x567-1.jpg)
Την εκ νέου υποψηφιότητά του στις προσεχείς Περιφερειακές Εκλογές ανακοίνωσε σήμερα από την Καλαμάτα, ο Περιφερειάρχης Πελοποννήσου, κ Παναγιώτης Νίκας,.
Την εκ νέου υποψηφιότητά του στις προσεχείς Περιφερειακές Εκλογές ανακοίνωσε σήμερα από την Καλαμάτα, ο Περιφερειάρχης Πελοποννήσου, κ Παναγιώτης Νίκας,.
More Stories
“ΧΟΗΦΟΡΟΙ” του Αισχύλου: H νέα παραγωγή του Θεατρικού Ομίλου Ερμιονίδας
Πραγματοποιήθηκε η τελετή ονοματοδοσίας του Δημ. Κολυμβητηρίου Λουτρακίου (video-εικόνες)
Πρόγραμμα πρόληψης γυναικών Ρομά σε συνεργασία με την Περιφέρεια Πελοποννήσου