![](https://peloponnisostv.gr/wp-content/uploads/2023/08/δχθρξτ.png)
O Yποψήφιος Περιφερειάρχης Πελοποννήσου Δημήτρης Πτωχός «κλείδωσε» την υποψηφιότητά του Χρυσοβαλάντη Μέλλου για υποψήφιο Περιφερειακό Σύμβουλο στο νομό Κορινθίας.
Φαίνεται πως ο κος Πτωχός μίλησε με τον Πρόεδρο ΙΣ Χρυσοβαλάντη Μέλλο για τη Κορινθία. Μια από τις πιο δυνατές και καθαρές επιλογές για τον νομό Κορινθίας.
More Stories
Κιάτο: Μόλις είδε τους αστυνομικούς πέταξε στο έδαφος μικροποσότητα κάνναβης
Σοκαριστικό τροχαίο στην Κορινθία: Αυτοκίνητο έπεσε σε γκρεμό 25 μέτρων – Ανασύρθηκε χωρίς τις αισθήσεις του ο οδηγός (φωτο)
Συνοδικός Εσπερινός στην Κόρινθo προς τιμήν του Πολιούχου Αποστόλου Πάυλου (video-φώτο)